Ruszamy ze stroną!

Witajcie!


Dziękuję za zainteresowanie moją stroną i mną. Mam na imię Ania i choruję na Stwardnienie Rozsiane od osiemnastego roku życia (wtedy zostało u mnie zdiagnozowane, objawy występowały u mnie już wcześniej). Jestem osobą ambitną i wykształconą. Skończyłam Handel Zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, równolegle zdobyłam certyfikaty z języka angielskiego i niemieckiego. Po studiach pracowałam ile tylko mogłam. Rano na pełnym etacie, a po południu prowadziłam zajęcia z języków obcych. Do tej pory byłam samowystarczalna, nie korzystałam z żadnej pomocy, a wszystko co potrzebne finansowałam sama. Niestety od czterech lat choroba nabrała tempa i uniemożliwiła mi dalsze wykonywanie pracy zawodowej, nawet zdalnej.

W ogóle język angielski jest moją pasją, oprócz tego lubię też język niemiecki, a niedawno zaczęłam próby nauczenia się rosyjskiego. Oprócz tego bardzo lubię czytać choć po ostatnim rzucie choroby praktycznie stało się to niemożliwe, mam dużo kwiatów doniczkowych i lubię psy.

Jak wspomniałam przed chwilą, do tej pory radziliśmy sobie z Pawłem (moim drugim mężem) sami bez niczyjej pomocy. Niestety oszczędności z lepszych czasów się skończyły, Paweł od kilku lat jest moim opiekunem (więc ma zakaz pracowania, a w zamian dostaje od Państwa równowartość najniższej krajowej), a ja w obecnym stanie nie mam możliwości podjąć jakiejkolwiek, nawet zdalnej pracy. Dlatego proszę Was o wsparcie 1%, to nie uszczupli Waszego budżetu, a dla mnie będzie pomocne w dalszej walce o zdrowie i sprawność.


Wkrótce napiszę (i pokażę) więcej, m.in. to co już zrobiliśmy i co jeszcze mamy w planach.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!